بعد از پیوستن غلامرضا رضایی و عقد قرارداد مخفیانه با علی کریمی امروز هم حسین کعبی با قرارداد داخلی به استیل آذین پیوست. همچنین ایوان پتروویچ هم درحال مذاکره با مدیرعامل باشگاه هست که به احتمال زیاد او هم دیگر خرید استیل آذین میباشد.

ضمن اینکه خبر میرسه میلاد میداوودی هم صید بعدی استیل آذین هست و از تمام اینها گذشته حسین هدایتی مالک سوپرمیلیاردر باشگاه از طریق مرزبان درصدد آوردن بازیکن سالهای نه چندان دور بایرن مونیخ به تهران است ! بازیکن مد نظر استیل آذین کارسن یانکر مهاجم تنومند و سابق بایرن مونیخ میباشد که وجود بازیکنانی اینچنینی هرچند تاریخ مصرف گذشته باعث هجوم برنامه های تبلیغاتی از سرتاسر دنیا به ایران هم خواهد شد.

همانطور که فصل پیش بواسطه حضور دروازه بان درجه چندمی که از لیگ های دسته چندم آلمان در تیم پیکان شاهد حضور خبرنگاران آلمانی در تمرین پیکان بودیم.

در هرصورت امسال استیل آذین تبدیل به رقیبی جدی برای تیمهای پرسپولیس و استقلال خواهد شد که حتی با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است رقیبی جدی تر برای استقلال خواهد شد.

زیرا هدایتی با زیرکی خاصی استیل آذین را تیم دوم هواداران پرسپولیس نامیده تا از پشتیبانی طرفداران بیشمار تیم قرموز پوش پایتخت هم بهره برده باشد.


منتظر نظر شما بازدید کننده عزیز هستم.

--------------

استفاده از مطلب با ذکر منبع (فوتبال نیوز) بلامانع است.