یکبار دیگر افشین قطبی آمد . 

مردی که لایق آمدنی پیشتر بود. مردی که اگر زودتر از اینها آمده بود شاید الان مشغول آماده سازی تیم ملی برای بازی دور بعدی مقدماتی جام جهانی بود و یا شاید هم احتیاجی به آماده سازی نبود چون تیم ملی صعودش را قطعی کرده بود ! 

حالا که تیم ملی به جام جهانی نرفته افرادی در نقش کارشناس در رسانه ی ملی ظاهر شدند و از کار قطبی ایراد میگیرند که باید در سالم بودن آنها شک کرد !  

آیا این کارشناسان پیش خود فکر نمیکنند که اگر قطبی نبود شاید همان یک گل را هم به کره نمیزدیم ؟ آیا در خلوا خود فکر نمیکنند در ۳ بازی و ۲بازی خارج از خانه آنهم یکی در جهنم پیونگ یانگ و دیگری در سئول گرفتن ۵ امتیاز و تنها با ۱ گل خورده کاری بود کارستان ؟

افرادی مانند جهانگیر کوثری که نقشی جز یک مجری را ندارند و فقط باید برای اداره یک برنامه تلویزیونی از آنها استفاده کرد کارشان به جایی کشیده شده که به فدراسیون میگویند دیگر قطبی را نیاورد و مرتکب اشتباه نشود !!!

حتما برنامه ها ی این شخص را شما هم دیده اید و به کارهای این جناب مجری شک کرده اید. مثلا دعوت از بازیکنی که قرار بود با استقلال قرارداد ببندد که چند شب قبل از حضور در استقلال در برنامه این آقا ظاهر شد و با تعریف های عجیب و بی حد حتی خود بازیکن را هم شوکه کرده بود. اما بعد از شرکت در تست پزشکی استقلال بازیکنی از آب در آمد که رباط صلیبی هر ۲ پای خود را جراحی کرده بود و بازیکنی نبود که تیمی پرطرفدار به آن تکیه کند. 

بنظر شما چه چیزی پشت این تعاریف قبل از قرارداد باشگاه با یک بازیکن درجه چندم بود ؟ آیا جهانگیر خان دنبال پورسانت خود بود و کاری به طرفداران بیشمار آن تیم نداشت ؟؟؟؟

دیگر گافی که این مجری داده بود به سالی قبل از حضور عباسفرد در استقلال میشد. بعد از اتمام لیگ برنامه مورد نظر عباسفرد را بین ۵ بازیکن برتر لیگ قرار داد و از بینندگان خواسته بود تا بهترین بازیکن لیگ را انتخاب کنند !!! آیا به نظر شما عباسفرد در اوج آمادگی هم بازیکنی هست که بخواهد جز ۵ بازیکن لیگ برتر باشد ؟ آیا اینجا هم پشت پرده ای وجود داشت ؟ 

اینها فقط گوشه ای از خدمات جهانگیر خان به فوتبال ایران بود که تا جایی پیش رفته بود که تا مرز تعطیلی برنامه هم رفته بود. 

دیگر کارشناسی که این روزها در همه جا میشود نامی از او دید جناب خداداد عزیزی ! این غزال تیزپای سابق ایران ! بازیکنی که در سمت مربیگری به اذعان کمیته انظباطی حتی لایق نشستن بر روی نیمکت یک تیم لیگی در ایران هم نیست. 

یادتان هست که بعد از درگیری و زد و خورد به قصد کشت خداداد با آن خبرنگار در برنامه ورزش از نگاه دو چه اتفاقاتی افتاد ؟ 

آقای کوثری دائما از گریه های خداداد در کمیته انظباطی کلیپ پخش میکرد و از شریفی که روی خط بود خواهش و تمنا میکرد تا خداداد را ببخشد ! 

خدادادی که الان در نقش یک کارشناس ( !!! ) ظاهر شده همان کسی است که با تمام مربیان خود درگیر میشد.  

ایشان مصطفی دنیزلی را قبول نداشتد ! اما دیدید هر ۲ جام را در ترکیه برای خود کرد ؟ 

ایشان مجید جلالی را قبول ندارند ! اما به نظر شما مقبولیت جلالی در سمت مربیگری و در جامعه فوتبالی بیشتر است یا خداداد ؟ 

ایشان افشین قطبی را قبول ندارد ! فقط کافیست افتخارات و مسئولیتهایی که قطبی داشته را با مسئولیتهای خود مقایسه کند. 

اگر خداداد ادعا دارد قطبی در تیم ملی کره جنوبی فقط یک آنالیزور ساده بوده آیا آنالیزوری گاس هیدینک مسئولیت کمی است !؟ آیا خداداد در تیم خود آنالیزور ندارد تا ببنید تمرینات تیم در طول هفته بر پایه آنالیزی که آنالیزور آن تیم داده طراحی شده و اجرا میشود ؟ 

لابد خداداد در تیمهای خود از آنالیزور استفاده نمیکند که تا بحال تیمهای تحت هدایتش جزو ۵ تیم پایین جدول لیگ است. 

 

منتظر نظر شما بازدید کننده عزیز هستم. 

--------------- 

استفاده از مطلب با ذکر منبع (فوتبال نیوز) بلامانع است.